Головна » Про нас

Про нас

 

          Детективне Агентство ”КОНРАД” здійснює свою діяльність як на території Києва і Київської області, так і по всій Україні, а також в світі.

  
Наші приватні детективи входять до складу МПА (Міжнародної поліцейської асоціації (IPA)


  докладніше…

           Наявність великих зарубіжних зв'язків з діючими приватними детективами та детективними агентствами в Європі, Азії, Африці, Латинській Америці, Австралії дозволяє дистанційно вирішувати багато проблем наших клієнтів, а в разі необхідності - виїжджати нашим детективам в ці країни.

         У нашій команді працюють високопрофесійні фахівці: приватні детективи, експерти-криміналісти, досвідчені оперативні працівники, графологи, психологи. Всі фахівці високого рівня, чесні та порядні люди, завдання яких-допомога у вирішенні Ваших проблем, пошук виходу навіть із самих важких обставин. Попередження небезпечних ситуацій пов'язаних з веденням спостереження за Вами. Збір інформації про ділових партнерів. Розшук людей зниклих без вести так само родичів і спадкоємців.

         Професія детектива, завдяки творчості багатьох письменників і кінематографістів, оточена чималим ореолом романтики. Однак у реальному житті часто все зовсім не так. Послуги детектива в нашій країні - це перш за все рутинна і копітка, а часто і небезпечна робота із забезпечення Вашої безпеки.

         Що б послуги приватного детектива були максимально ефективними, довіряти йому слід не менше ніж особистого лікаря, тим більше, що гарантія конфіденційності інформації клієнта для будь-якого поважає себе детектива - закон. Та й безпека зовсім маленьких дітей - так само турбота сищиків нашого агентства. Відомо, що няні, домробітниці і гувернантки часто зловживають довірою наймачів. Ми допоможемо виявити порушення, в тому числі і технічними засобами, і відразу все таємне стане явним. Діяльність детективного агентства конфіденційна - це для нас питання честі і професіоналізму. Звернувшись до нас з будь-якими проблемами, Ви можете бути впевнені, що наші фахівці зроблять все, щоб допомогти Вам.

        Сищики нашої агенції готові забезпечити Вашу безпеку і захист в будь-яких життєвих ситуаціях. Спектр наших послуг досить широкий: це і забезпечення безпеки бізнесу (запобігання крадіжок, перевірка партнерів, перевірка персоналу, супровід цінних вантажів, представлення Ваших інтересів в арбітражі, адвокатура і багато чого іншого), забезпечення захисту особистого та сімейного життя. Ми допоможемо Вам встановити минуле вашого потенційного нареченого чи нареченої, ніж захистимо Вас від усіляких шлюбних аферистів і шахраїв. Послуги детектива батькам можуть полягати у встановленні кола спілкування дітей з метою запобігання залучення в наркоманію, злочинну діяльність або дуже ранніх статевих зв'язків. А в разі втечі підлітка з дому, приватний детектив надасть батькам оперативну допомогу щодо його розшуку та поверненню. У встановлених законом випадках, ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами.