Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Дніпропетровська область

Дніпропетровська область


Приватний детектив у Дніпропетровській області від детективного агентства «КОНРАД» Приватний детектив у Дніпропетровській області від детективного агентства «КОНРАД» Хочете провести розслідування на чолі з справжніми професіоналами? З'ясувати те, чим не буде займатися поліція? Дізнатися правду про ваших близьких, друзів, колег, якою б вона не була? Детективне агентство допоможе вам у цьому.
Ми проводимо розслідування у Дніпропетровській області, займаємося різними справами, які завжди завершуємо конкретною відповіддю на питання звернувся до нас клієнта, наприклад: Змінює чоловік чи ні? Де пропадає дитина після навчання? Що відбувається в кабінеті за відсутності господаря?
Ці та багато подібних питань не дають спокійно спати, наше розшукове агентство поверне вам міцний сон, провівши ретельне

розслідування по цікавить вас. Існує кілька особливо частих ситуацій, які бажають дозволити наші клієнти, можливо, серед перерахованих цілей звернення знайдеться і ваша.

Виявлення зради чоловіка (дружини)
Ваш чоловік часто допізна затримується після роботи, і вас мучать сумніви з приводу того, де і з ким він «працював»? Ваша дружина йде на зустріч з невідомою подругою, а ви вважаєте, що з новим другом? Стеження за людиною - це та послуга нашого агентства, яка дозволить вам більше не сумніватися в чесності вчинків вашого чоловіка або дружини, якщо в результаті розслідування буде виявлено подружня невірність, таємні зустрічі Приватний детектив у Дніпропетровській області від детективного агентства «КОНРАД» будуть зняті на камеру для пред'явлення вам доказів. Фото-відео спостереження за «закоханої парочкою» дозволить вам утвердитися в своїх здогадах, а також поставити невірну дружину або загуляв чоловіка перед фактом, без можливості виправдання.
У випадках, коли проводиться така перевірка на вірність і з'ясовується зрада жінки або чоловіки, не завжди слід розлучення - якщо нове любовне захоплення залишилося лише легкої інтрижки, сімейні відносини можуть бути відновлені.

Стеження за телефоном
Телефон сьогодні - найпопулярніший засіб комунікації. Він є одним із способів виявлення невірності чоловіка або дружини, тому розслідування не завжди вдається провести без застосування спеціальних тактик. Стеження за дружиною або чоловіком повинна бути максимально акуратною, непомітною для об'єкта.
Якщо ви з'ясували номер телефону того, з ким, як ви підозрюєте, вам зраджують, ми можемо допомогти знайти людину за номером телефону, з'ясувати адресу по телефону. Таким чином, ви зможете вирішити ситуацію, вийшовши безпосередньо на суперника (або суперницю).

Зовнішнє спостереження
Стеження за людиною може знадобитися не тільки для виявлення невірності, але і для ряду інших цілей. Наприклад, якщо ви хочете з'ясувати, де затримується ваша дитина після школи, не зв'язався він з поганою компанією, наше детективне агентство «Конрад» також зможе допомогти.
Ситуацій, коли може знадобитися зовнішнє спостереження, досить багато - це і збір інформації про діяльність співробітників, які поїхали «у справах» в робочий час, і з'ясування чесності інших осіб. Наші шпигуни проведуть розслідування акуратно, так, що той, за ким ведеться стеження, нічого не запідозрить.

Виявлення прослуховувань
Якщо ви займаєтеся великим бізнесом, де витік інформації може принести багато проблем і великі збитки, вам обов'язково потрібно дбати про безпеку та конфіденційність. Ми допоможемо виявити прослушки мобільних телефонів, жучки, встановлені ворогами і конкурентами. Жучок може бути встановлений де завгодно, навіть у піднесене вам на свято сувенірі, тому перевірка на виявлення підслуховуючого пристрою повинна проводитися регулярно. Наш фахівець прибуде зі спеціальним дорогим спеціалізованим обладнанням, яке дозволяє швидко і безпомилково знаходити заховані електронні пристрої - антіпрослушка нашої фірми ще ніколи не підводила!

Розшук людей
Ви зневірилися знайти людину, так як поліція вважає справу безперспективним? Або хочете відновити старі зв'язки з дорогими вам людьми? Ми здійснюємо розшук людей, зниклих багато років тому, і багатьох з них успішно знаходимо.
У більшості випадків необхідний пошук людей на прізвище - база даних і інші методи, використовуємо останні технології, які допоможуть у пошуку.
Ми здійснюємо пошук родичів, що відділилися від сім'ї багато років тому, їх можна знайти за прізвищем, навіть якщо вона була змінена, або яким-небудь іншим даним.
Наше детективне агентство постарається зібрати якомога більше інформації про зниклого, перевіримо скрізь, де можливо - перевіримо бази даних телефонів людей, адрес і так далі.

Перевірка на детекторі брехні
Зрозуміло, як і у всякого поважаючого себе детективного агентства, у нас є детектор брехні, пройти перевірку на якому може кожен. Перевірка Поліграфа - це неупереджений відповідь на питання: бреше людина чи ні. Обдурити детектор брехні практично неможливо, тому результатами, отриманими з його допомогою, можна вірити.

Територія нашої роботи - Дніпропетровська область, а також інші області України. Звертайтеся в агентство «Конрад», якщо вам потрібна професійна допомога сищиків у вирішенні проблем!