Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Донецька область

Донецька область


Детективне агентство в Донецькій області - наша відповідь позаштатним ситуацій.

Донецька область Детективне агентство в Донецькій області - наша відповідь позаштатним ситуацій.

 

Поняття - «детективне агентство», за останні роки, міцно увійшло в свідомість кожної людини. Будь-який громадянин, хоча б зрідка включає телевізор, прекрасно уявляє, як працює детективне агентство. Що вміє приватний детектив - за сюжетами детективних романів знають практично всі.

Однак багато хто переконаний, що приватний детектив - це явище, поширене виключно на заокеанських широтах, і в Донецькій області не зустрічається. Це - помилка, через яку громадяни Донецька змушені самих розбиратися з проблемами, вирішення яких трудомістко, важко і практично не реально для людини, що не володіє спеціальним обладнанням або знаннями. Наприклад - подружня невірність. Ніхто не може бути абсолютно впевнений, що зміни в поведінці партнера викликані саме цим. Адже якщо раптово покращала дружина - зрада чоловікові може бути абсолютно ні при чому! Перед тим, як прийняти нелегке рішення - розлучення, зрада жінки або чоловіка повинна бути підтверджена, або є ризик зламати життя собі і коханій людині. Хто не знає, що Отелло задушив Дездемону, запідозривши, що в неї є коханець, якого в помині не було?

Бажання розсіяти сумніви, або переконається в тому, що друга половина - змінює, штовхає багатьох солідних і людей на заняття, що ставлять їх у незручне становище. Крастися потайки за переслідуваним чоловіком, як шпигуни в кіно, кинувши звичні заняття - у фільмах виглядає набагато простіше, ніж відбувається в реальному житті. В таких випадках, професіоналами використовується так звана "перевірка на вірність», що включає в себе спостереження за дружиною, чоловіком, за телефоном, зовнішнє спостереження і т.д.

Донецька область Детективне агентство в Донецькій області - наша відповідь позаштатним ситуацій.

Але якщо виявлення зради чоловіка або дружини не завжди вимагає стороннього втручання, то бувають випадки, коли це втручання необхідно. Скільки людей лаяли себе за добросердечність, коли «друзі», позичивши гроші, зникали безслідно? І, стикаючись з проблемою пошуку боржника, оперативно покинув Донецьк, опускали руки? Розшук людей - заняття специфічне, недоступне людині без спеціальних навичок, і не завжди пов'язане з боргами, або з іншими непорозуміннями. Іноді приватний детектив, який має такі необхідні навички, може надати допомогу в критичних ситуаціях. По телебаченню не рідко можна почути: «Міліція просить надати допомогу у пошуках зниклого громадянина ...». Так, компетентні органи - єдина надія в подібному випадку, іноді виявляються недостатньо компетентні, і не можуть розшукати зниклого людини. На щастя, з ситуаціями, коли пропадають близькі люди, доводитися стикатися не часто. Але саме тоді, допомога, яку може надати розшукове агентство, виявляється життєво необхідною.

Негаразди, що ставлять у скрутне становище, не обходять стороною і представників бізнесу. Як усі люди, бізнесмени не застраховані від життєвих сюрпризів, але крім цього - змусити їх похвилюватися можуть конкуренти або власні співробітники. Для збереження конфіденційності, матеріальних цінностей та нервової системи керівництва, великі компанії створюють служби безпеки. Це дозволяє уникати повсякденних труднощів, але не завжди рятує в екстрених ситуаціях. Адже тільки професіонал зі спеціальним обладнанням може, провівши пошук, виявити прослушки мобільних телефонів або жучок. Тим часом будь-яка прослушка, в тому числі - телефонна, людини може підвести під величезні неприємності. Або втік з чималою сумою грошей відповідальний співробітник - випадок аж ніяк не рідкісний. Донецька область досить велика, а швидко знайти людину за номером телефону або навіть - знайти за прізвищем, під силу далеко не кожній службі безпеки, навіть якщо під рукою - база даних співробітників. У тому випадку, коли бізнес не настільки великий, щоб утримувати подібну службу, керівництву фірми доводиться розраховувати тільки на свої сили і везіння. Або - на допомогу ззовні, яку надають детективні агентства.

За кінофільмів і детективним романам, зрозуміло, наскільки затребувані послуги детективних агентств, в інших країнах. Особливості ведення бізнесу і культура цих країн все більше проникають в Україну, і викликають потребу в послугах розшукових агентств на всій її території, в Донецьку і Донецькій області - в тому числі.

Порятунок потопаючих - не завжди справа рук самих потопаючих. Перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування, пошук людей на прізвище, перевірка Поліграфа (детектор брехні), стеження за людиною, антіпрослушка, пошук родичів - це заняття, з якими краще справляються професіонали.

Наші детективи професійно дозволяють будь-які позаштатні ситуації в особистому та діловій сфері, використовуючи: фото-відео спостереження, збір інформації, у тому числі - по базам даних телефонів людей, з'ясування адреси по телефону.

Проблема, що ставить в тупик непідготовленої людини, наприклад - виявити жучок, може бути оперативно і конфіденційно вирішена співробітниками нашого детективного агентства.