Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Івано-Франківська область

Івано-Франківська область


Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Івано-Франківській області.


Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Івано-Франківській області.Івано-Франківська область, яка налічує 5 мінеральних, грязьових і гірськолижних курортів, у тому числі знаменитий Буковель, як і будь-яка інша подібна область рясніє курортними романами. Тут люди відпочивають душею і тілом, забуваючи про проблеми, залишених вдома. Закінчується відпочинок, і закінчується любов. А якщо ні? Якщо після повернення додому, приходить відчуття, що курортний роман переріс у щось більше? Ось тут-то і стає актуальною задача знайти за прізвищем та іменем, а найчастіше просто по імені, свого коханого або кохану. І якщо про обранця є мінімум інформації - тільки ім'я, час і місце відпочинку - на допомогу прийде детективне агентство. Розшук людей - основна сфера діяльності детективного агентства «Конрад», що включає в себе такі види послуг, як пошук людей за прізвищем, по базам даних телефонів людей, пошук родичів, можливість дізнатися адресу по телефону, а також можливість знайти людину за номером телефону з організацією зустрічі. База даних, доступ до якої мають співробітники детективного агентства «Конрад», дозволяє зробити багато хто з цих операцій в найкоротші терміни.


Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Івано-Франківській області.З іншого ж боку, курортні романи найчастіше породжують таке явище, як подружня невірність. З'ясувати, чи зраджує чоловік чи дружина Вам на відпочинку в Івано-Франківську або Івано-Франківській області - завдання, яке в найкоротші терміни зможе вирішити наш приватний детектив. Для її вирішення розшукове агентство вдається до таких методів, як стеження за людиною (дружиною, чоловіком), за телефоном, зовнішнє спостереження і фото-відео спостереження. І навіть якщо після відпочинку минув певний час, професійний збір інформації дозволить визначити факти на виявлення зради чоловіка або дружини. Якщо коханець був, то як би не конспірувалися дружина, зрада чоловікові буде розкрита, так само як і в разі вини чоловіка. А чи подавати на розлучення, зрада жінки або чоловіки для якого є першопричиною - особиста справа кожного.
Ну а щоб не допустити подібної ситуації, в переліку послуг детективного агентства «Конрад» є послуга під назвою «Перевірка на вірність», яка дозволяє визначити ступінь схильності вашої другої половинки до зрад. Її результати допоможуть прийняти вірне рішення щодо спільного майбутнього, або вжити заходів щодо зміцнення союзу.

Однак до послуг детективного агентства вдаються не тільки фізичні, а й юридичні особи. Івано-Франківськ, як обласний центр і одне з найбільших міст України, налічує близько 10 000 підприємств різної величини, у діяльності яких періодично відбуваються події. Наприклад, крадіжка коштів або майна співробітниками. Як з'ясувати - хто винуватець і виконавець? У подібних ситуаціях, виявити співробітника-шахрая, допоможе лише перевірка Поліграфа - пристрої, народною назвою якого є «детектор брехні». Інший ситуацією на підприємстві можуть бути впроваджені шпигуни - детективне агентство «Конрад» готове надати послуги з перевірки персоналу, пошук шпигуна не займе багато часу. Найчастіше конкурентна боротьба між підприємствами доходить до таких брудних методів, як установка прослуховуючого пристрої, жучок, на професійній мові іменується «закладка». Щоб уникнути жалюгідних ситуацій, проводиться перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування, а також перевірка основних засобів зв'язку, яка дасть 100% гарантію їх наявності або відсутності в приміщенні і дозволить виявити прослушки мобільних телефонів. Якщо жучки встановлені, то запобігти витоку інформації може тільки антіпрослушка. Після цього заходу бесіда телефонна людини може здійснюватися без всяких побоювань.