Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Київська область

Київська область


 

Детективне агентство. Приватний детектив у Київській області.

Детективне агентство. Приватний детектив у Київській області. 
Винахідливі і дотепні детективи, уважні сищики - це не герої гостросюжетних книг, а реально існуючі професіонали, які присвячують себе улюбленій справі. Наше детективне агентство об'єднує найкращих фахівців, які здатні розібратися в самій заплутаної ситуації, дізнатися, чи була подружня невірність, чи є у вашому кабінеті жучки і так далі. Розшукове агентство в Київській області допоможе вам у багатьох питаннях, які не можна вирішити самостійно або за допомогою поліції.

Зовнішнє спостереження
Ніщо не вічне і довірчі відносини - в тому числі. Виявлення зради чоловіка або дружини - одна з найчастіших робіт детективного агентства, перевірка на вірність здійснюється за допомогою зовнішнього спостереження. Стеження за дружиною, чоловіком дозволяє з'ясувати, чи є любовний зв'язок з чужою людиною і зафіксувати докази, якщо зрада чоловікові або дружині все ж має місце.
Якщо ви думаєте, що ваш чоловік або дружина зраджує вам, то фото-відео спостереження дозволить підтвердити ваші здогадки або розвіяти їх. У випадку, якщо чоловік або дружина будуть проводити час з іншою людиною, наш агент зніме все це і ви зможете пред'явити речові докази. Чи була зрада жінки і чи з'явився у неї коханець, чи коханка в чоловіка - ми зможемо дати відповіді на ці питання, провівши власне розслідування.

Детективне агентство. Приватний детектив у Київській області.Перевірка на чесність
У вашій компанії стався витік інформації? Ви відчуваєте, що людина з вами не відвертий, а дізнатися правду необхідно за всяку ціну? Ми готові надати вам сучасне обладнання для встановлення істини - детектор брехні. З його допомогою ви зможете дізнатися точну інформацію, перевірка Поліграфа ще ніколи не підводила, тому що обдурити пристрій неможливо.
Якщо ви підозрюєте, що хтось з конкурентів або підлеглих поставив жучок у вашому кабінеті, ми можемо допомогти виявити прослушки. Це мініатюрний пристрій може бути встановлене де завгодно - ви можете не підозрювати про наявність прослуховування в той час як важливі і конфіденційні дані будуть йти третім особам. Перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування виробляється достатньо оперативно, все жучки знімаються. Антіпрослушка, з якою прибуде наш співробітник, може провести ретельний пошук і встановити місце знаходження всіх підслуховуючих пристроїв. Крім цього, ми можемо виявити прослушки мобільних телефонів - через засоби зв'язку може витекти дуже багато інформації. Стеження за телефоном може призвести до небажаних для вас і вашої компанії наслідків.

Детективне агентство. Приватний детектив у Київській області.Розшук людей
Давно загублені зв'язку можна відновити, якщо володіти хоч який-небудь інформацією про людину. Київська область досить велика, в ній, як і в інших регіонах України, проживає дуже багато людей, і серед цієї множини ми допомагаємо відшукати одного єдиного потрібну людину. Ми здійснюємо пошук людей за прізвищем - велика кількість однофамільців не є перешкодою успішному завершенню пошуку. Знайти людину за прізвищем, мабуть, сама легка процедура, адже зазвичай в наявності є деякі інші дані, по яких і можливо відшукати серед багатьох однофамільців конкретної людини. Ми здійснюємо пошук родичів та близьких, друзів і знайомих, пошуком яких не стала займатися поліція. Бази даних мешканців кожного регіону постійно оновлюються, тому ми маємо можливість знаходити людей в різних куточках країни.
Крім того, ми можемо допомогти вам знайти людину за номером телефону. Ми зробимо пошук по базах даних телефонів людей, що існують у вільному доступі, зробимо збір інформації про людину. Крім цього, у нас є можливість дізнатися адресу по телефону. Інформація про людину за номером телефону може знадобитися, наприклад, якщо вам надходять погрози від незнайомця або ви хочете зібрати досьє на якогось людини, з якою вам доводилося розмовляти по телефону.

Приватний детектив агентства «Конрад» допоможе розібратися у багатьох питаннях, вирішити і прояснити будь-яку ситуацію. Якщо ви опинилися в складній ситуації, коли не знаєте, кому можна довіряти, зверніться в детективне агентство і дізнайтеся правду про своє близьку людину, партнера по бізнесу, друге. Ми надамо вам професійну допомогу в місті Київ, проведемо розслідування так, що об'єкт спостереження нічого не помітить.