Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Львівська область

Львівська область


Приватний детектив - Львівська область.

У Львівській області є детективне агентство «Конрад», яке допомогло багатьом жителям Україні. Чим може допомогти наше розшукове агентство? Наприклад, зробити пошук родичів або друзів, з'ясувати, чи була зрада жінки або чоловіки, знайти і знешкодити жучки, встановити, чи ведеться за вами спостереження - на цьому спектр можливостей агентства аж ніяк не закінчується. Якщо ви хочете, щоб з вашою життєвою ситуацією попрацювали справжні професіонали і розставили всі крапки над «i», зверніться в агентство «Конрад», що працює в Львівській області та в інших областях України.

Жителі Україні звертаються до нас із самими різними проханнями. Серед них нерідко зустрічається прохання з'ясувати, чи була подружня невірність, чи є у дружини коханець або у чоловіка - коханка. Зазвичай у таких звернень є лише непрямі підстави - затримується після роботи, листується з кимось по телефону або інтернету і так далі - перевірити самостійно, чи зраджує чоловік чи дружина, вдається далеко не всім, і тоді просто необхідна допомога приватного детектива.
Виявлення зради чоловіка, дружини - справа, яку треба довіряти професійним детективам. Якщо об'єкт спостереження дізнається, що за ним ведеться стеження, то робота може бути безрезультатною - коханці можуть не зустрічатися деякий час або виберуть такі місця для побачень, де побачити і зняти їх не представиться можливим.
Якщо дружина зраджує чоловікові або чоловік - дружині, ми з'ясуємо це професійно, надавши по завершенні роботи докази винності або невинності. Фото-відео спостереження, яке здійснює приватний детектив, стане кращим доказовим матеріалом, на основі якого можна запитувати розлучення - не кожен зуміє пробачити зраду.
Перевірка на вірність, перш за все, дозволяє зберегти відносини. Адже безпідставні звинувачення можуть зруйнувати навіть найміцнішу сімейну пару, підозри і недомовленість є гіршими ворогами сім'ї.

Але стеження за людиною може вестися не тільки для того щоб з'ясувати, чи зраджує дружина чоловікові або чоловік дружині. Стеження за дружиною або чоловіком - це лише мала дещиця замовлень наших клієнтів. Багатьох хвилює, де затримується їхня дитина після навчання - адже він може потрапити в погану компанію або знайти шкідливі звички. Багато інших ситуацій, коли потрібно зовнішнє спостереження, але мета одна - з'ясувати правду про те, чим займається та чи інша людина.
Крім цього, багато керівників звертаються до нас з проханням перевірити, як використовують співробітники робочі телефони. Стеження за телефоном за допомогою спеціального програмного забезпечення, що встановлюється з дозволу начальства, дозволяє відстежити як вихідні виклики, так і вхідні. Відстеження телефону дозволить фірмі не витрачати гроші на розмови співробітників, які ведуться не з робочих питань.

Перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування - ще одна з послуг нашого детективного агентства. Компанії, які піклуються про збереження конфіденційних даних, проводять таку перевірку постійно, щоб виключити можливість витоку інформації. Можливо, шпигуни з фірм-конкурентів встановили у вашому кабінеті жучок, про який ви не підозрюєте, і всі ваші розмови кимось підслуховують! Наш фахівець допоможе виявити прослушки мобільних телефонів, а також жучки, використовуючи спеціальне дороге обладнання. Наша антіпрослушка працює безвідмовно, виявляючи все заховані пристрою.

Якщо вам потрібно знайти людину за номером телефону або за прізвищем, ми також зможемо допомогти. Пошук людей за прізвищем можна здійснити, де б вони не знаходилися - база даних телефонна людини допоможе знайти в будь-якому місті. Телефонні бази знаходяться у відкритому доступі, тому ми зможемо швидко знайти на прізвище або номеру потрібного вам людини.
Розшук людей - це такий напрям діяльності нашого розшукового агентства, яке користується помітним попитом у громадян. Багато бажають відновити втрачені колись зв'язку, і ми з задоволенням допомагаємо їм у цьому. За баз даних телефонів людей, з допомогою інших джерел ми з'ясовуємо, де знаходиться людина. Дізнатися адресу по телефону для нас також не складає труднощів, тому ми зможемо дати вам точні координати знаходження втраченого родича чи друга. Зробимо збір інформації про нього і представимо її вам.

Звичайно ж, у нас є детектор брехні, за допомогою якого ви зможете дізнатися правду від кого завгодно. Перевірка Поліграфа є, мабуть, самої безпомилкової методикою виявлення брехні, тому, коли брехня, прийнята за правду, може коштувати дуже дорого, люди звертаються до нас за допомогою.

Детективне агентство «Конрад», територія роботи якого - місто Львів, Львівська область і інші області України, завжди до ваших послуг!