Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Вінницька область

Вінницька область


Приватний детектив у Вінницькій області

 

Приватний детектив у Вінницькій області

Багато розслідування не можна довірити поліції, але можна доручити детективному агентству у Вінницькій області. Наше агентство розслідує найрізноманітніші справи, які, з якихось причин, не можуть бути розкриті правоохоронними органами. Якщо ви прагнете дізнатися правду, розібратися в якійсь заплутаній ситуації, в якій немає можливості бути впевненим, хто друг, а хто ворог, зверніться до нас!

Виявлення зради чоловіка або дружини - дуже часта причина, по якій до нас звертаються. Сумніви, які охоплюють людину, не дають йому спокійно жити - він не може сказати точно, чи мала місце подружня невірність, тому звертається до розшукове агентство по допомогу. Якщо коханець або коханка - всього лише плід уяви, то стеження за чоловіком або дружиною так і залишиться секретом, про який буде знати лише клієнт і детектив. Якщо ж існує роман з іншою людиною, зрада жінки або чоловіка буде зафіксована - ми заснімая коханців, і ви зможете пред'явити речові докази, якщо захочете тут же подати на розлучення.
Перевірка на вірність - так по іншому називається стеження за людиною з метою підтвердження або спростування його позашлюбного зв'язку. Ми проводимо розслідування максимально акуратно, тому ваш чоловік або дружина нічого не помітить і не дізнається. Якщо дружина зраджує чоловікові або чоловік дружині, ми допоможемо встановити правду і представимо неспростовні докази.

Спостереження за людиною

Приватний детектив у Вінницькій областіЗовнішнє спостереження може знадобитися не тільки в разі підозри невірності дружини або чоловіка, але і в багатьох інших випадках.
Ви вважаєте, що ваші співробітники, які знаходяться не в офісі, а постійно їздять по справах, витрачають робочий час на зовсім не робочі питання? Ми зможемо встановити, чим зайняті працівники, провівши фото-відео спостереження, непомітне для об'єкта.
Ваша дитина пропадає десь після школи і ви хвилюєтеся за те, що він може потрапити в «погану компанію»? Ми можемо простежити, куди йде дитина після навчання, і надамо вам всі доказові матеріали.

А може бути, хтось вже давно спостерігає за вами? Наприклад, хтось виконує спостереження за телефоном або займається прослуховуємо? Ми готові допомогти вам у виявленні підслуховуючих пристроїв, встановлених ворогами. Перевірка приміщення на виявлення пристрою для підслуховування проводиться із застосуванням кращих технологічних засобів - всі встановлені жучки будуть виявлені і знешкоджені. Жучок - маленьке пристрій, здатний доставити великі неприємності, адже важлива і секретна інформація може потрапити в руки зловмисників. Пошук пристроїв нашими фахівцями дозволить знешкодити всі пристрої - жучки перестануть передавати інформацію зловмисникам.
Наша унікальна система-антіпрослушка дозволить вам не хвилюватися за те, що хтось може перехопити інформацію. Крім цього, ми ще можемо виявити прослушку телефону, яка зазвичай є спеціальне приховане програмне забезпечення. Прослуховування може вироблятися як мобільного, так і стаціонарного телефону. Можливо, у вашій фірмі завівся шпигун, що передає відомості конкурентам - дізнайтеся це за допомогою фахівців компанії «Конрад» в місті Вінниця!

У пошуках правди

Деякі люди вміють настільки віртуозно брехати, що навіть фахівець не завжди відшукає на його обличчі або в його словах ознаки брехні. Якщо ви не фахівець з брехні, але дізнатися правду вам дуже необхідно, пропонуємо використовувати наш детектор брехні. З його допомогою можна буде встановити, коли людина бреше, а коли говорить правду. Перевірка Поліграфа не підведе - ви зможете з'ясувати все, що необхідно, інформація буде достовірною.

Знайти втраченого людини

Приватний детектив у Вінницькій областіРозшук людей - це ще один напрямок діяльності нашої компанії. Якщо ви давно втратили зв'язок з родичем, другом, знайомим, але дуже хочете її відновити, звертайтеся в наше детективне агентство, ми можемо знайти за прізвищем втраченого людини, якщо він, наприклад, переїхав в інше місто. Якщо ви знаєте прізвище розшукуваного людини і які-небудь ще його дані, ми постараємося знайти його.

Якщо ж у вас є лише номер телефону, ми можемо знайти людину за номером телефону - база даних є в кожному місті, збір інформації можна зробити за допомогою відкритих джерел. По базї даних телефонів людей ми зможемо встановити, де знаходиться людина - адреса по телефону дізнатися не складе труднощів.
Пошук родичів, друзів, збір інформації про їх місцезнаходження також користується попитом у наших клієнтів. З нашою допомогою було знайдено чимало людей, відновлені сім'ї, дружні відносини.
Вінницька область, в якій ми працюємо, має свої детективні історії, якими ми займаємося. Зверніться, якщо потрібно провести розслідування, до нас, наш приватний детектив допоможе вам розставити все на свої місця!