Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Харківська область

Харківська область


Розшукове агентство. Приватний детектив в Харківській області.


Розшукове агентство. Приватний детектив в Харківській області.Шукаєте надійне детективне агентство в Харківській області, яке допоможе вирішити будь-які ситуації? Зверніться в агентство «Конрад» - ми зарекомендували себе як відмінних фахівців, успішно завершивши чимало справ. Під нашим керівництвом проходив розшук людей, багато були знайдені, пошук прослуховуючих пристроїв, в результаті якого виявлялися приховані жучки, і багато інших операцій, про які ми розповімо нижче.

Пошук людей

Навіть самі міцні дружні відносини можуть бути загублені унаслідок переривання зв'язку. Якщо доля розлучила вас з найкращим другом або приятелем, вашій коханій або вашим коханим, але ви б хотіли знайти їх знову, ми можемо допомогти вам! Ми здійснюємо пошук людей за прізвищем - хоч сьогодні існує дуже багато однофамільців, знайти за прізвищем певної людини цілком можливо.
База даних телефонна також дозволяє відшукати втраченого людини - переліки всіх зареєстрованих абонентів є в кожному місті. Таким же чином можна знайти людину за номером телефону.
Розшукове агентство «Конрад» також здійснює пошук родичів, колись змінили місце проживання. Нам необхідна хоча б мінімальна інформація про людину, щоб була можливість знайти його.

Розшукове агентство. Приватний детектив в Харківській області.Перевірка на вірність

Багато сімейні пари розпадаються через ревнощі - це все відомо. Ревнощі виникає через те, що чоловік або дружина не може бути впевнений в тому, що мала місце подружня зрада - починаються підозри, сварки, які не завжди мають, насправді, вагома підстава.
Виявлення зради чоловіка або дружини - одне із завдань, які бере на себе наше детективне агентство. З проханням з'ясувати, чи вірний чоловік, чи є у дружини коханець, звертаються досить часто, тому що ми виконуємо довірена нам справу професійно. Стеження за дружиною або чоловіком залишається непоміченою, тому можете не хвилюватися за те, що об'єкт спостереження зрозуміє, що за ним стежать.
Від вас нам буде потрібно максимально повна інформація про розпорядок дня людини, за яким потрібно вести спостереження. Ми будемо непомітною тінню людини, з'ясуємо все, чим він займається, про що не знаєте ви.
Інший варіант - якщо ви підозрюєте, що чоловік або дружина вам змінює тому, що вечорами відлучається на якісь важливі зустрічі, можете призначити певний час спостереження, ми з'ясуємо, чи є відлучки вечорами робітниками.
Зрада чоловіка або дружини буде зафіксована. Ми проводимо фото-відео спостереження для того щоб представити вам докази винності або невинності. Якщо зрада жінки була, наприклад, вона вирушила на вечерю з іншим чоловіком, ми заснімая це і покажемо вам. Чи подавати потім на розлучення - вирішувати вам, наша задача - з'ясувати правду.

Розшукове агентство. Приватний детектив в Харківській області.А раптом стеження ведеться за вами?

Стеження за людиною сьогодні може бути влаштована різноманітними способами. У першу чергу, це, звичайно, зовнішнє спостереження. Якщо вам здається, що вас хтось переслідує, хтось постійно стежить за вами, наш приватний детектив може дізнатися, чи існує стеження насправді, хто її організував і з якою метою. Можливо, це шпигуни вивчають вас перед тим, як вчинити якийсь злочин.
Стеження за телефоном також користується сьогодні популярністю - всі ваші конфіденційні розмови можуть потрапити в руки зловмисників. Телефонна запис може бути причиною шантажу, витоку важливих даних, тому виявити прослушки мобільних телефонів, як і телефонів стаціонарних, необхідно вчасно.
Перевірка приміщень на виявлення прослуховуючого пристрою здійснюється нашими професіоналами - спеціальний пристрій-антіпрослушка виявляє всі заховані жучки у вашому будинку, кабінеті, у машині. Після деактивації, знайдений жучок вже не буде представляти для вас небезпеки.
Якщо ви змогли дізнатися, хто веде за вами стеження, або вам вдалося з'ясувати номер зловмисників, ми зможемо вийти на них. Наприклад, можна знайти зацікавлена ??в вас особа по базах даних телефонів людей, також можна з'ясувати адресу по телефону. Збір інформації про потенційного зловмисника дозволить вам ретельно підготуватися до можливого нападу з його сторони.

У пошуках істини

Деякі люди абсолютно не вміють брехати - їх невпевненість і страх відразу відображаються на обличчі. Інші, навпаки, брешуть настільки віртуозно, що самі починають вірити у власну брехню.
Сказати однозначно, що є правда, а що брехня, зможе лише апаратура, яка неупереджено визначить почастішання серцебиття, інші зміни в організмі, пов'язані з тим, що людина бреше.

Перевірка на детекторі брехні дозволить не сумніватися в тому, що людина говорить правду.

Перевірка Поліграфа викриває брехунів дуже швидко - збрехати так, щоб апаратура цього не помітила, неможливо.

Якщо вам необхідно, щоб хтось пройшов перевірку на детекторі брехні, зверніться в наше детективне агентство!

Якщо ваше місце проживання - місто Харків, Харківська область, ви завжди можете звернутися в наше агентство за допомогою!