Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Запорізька область

Запорізька область


Детективне агентство на варті корпоративних і приватних інтересівДетективне агентство на варті корпоративних і приватних інтересівЗапорізька область - це один з найбільших промислових регіонів України, на його частку припадає левова частина ВВП країни. І, як і у всіх регіонах з розвиненою мережею великих підприємств, тут щосили прогресує промислове шпигунство. До найбільш поширених незаконних методів отримання інформації відносяться установка пристрою для підслуховування, іменованого часто «жучок», прослушка телефону, і ситуації, коли в штат співробітників підприємства впроваджуються шпигуни. У переліку послуг детективного агентства «Конрад» є такі як «перевірка приміщень на виявлення підслуховуючого пристрої», його подальша дезактивація, або «антіпрослушка». При виникненні підозри, що на території підприємства є жучки, або бесіда телефонна людини прослуховується сторонніми - досить звернутися за послугами в детективне агентство «Конрад», якому виявити прослушки мобільних телефонів не складе труднощів.

Детективне агентство на варті корпоративних і приватних інтересівОднак, не тільки підприємства Запорізької області опиняються клієнтами детективного агентства - у приватних осіб аж ніяк не менше приводів вдатися до його послуг. Справа в тому, що у великому місті, такому як Запоріжжя, дуже легко загубитися, і цим вміло користуються нечесні на руку люди. Пошук боржників, на сьогоднішній день, є однією з найбільш затребуваних послуг детективного агентства «Конрад». Власна база даних і напрацьовані канали отримання інформації дозволяють нашим співробітниками не тільки швидко дізнатися адресу по телефону, знайти людину за номером телефону, за базами даних телефонів людей або здійснити пошук людей на прізвище, а й організувати повернення боргу, майна і т.д. Для досягнення цієї мети застосовуються такі послуги агентства, як стеження за людиною, зовнішнє спостереження, стеження за телефоном, а також перевірка «Поліграфа», більш відомого під псевдонімом «детектор брехні».
Нерідко в детективне агентство звертаються з метою пошуку родича. У таких великих містах, як Запоріжжя, правоохоронні органи часто не справляються з цим завданням, а у випадку, коли ситуація поза сферою їхньої діяльності, дозволити її здатне лише розшукове агентство. До таких ситуацій можна віднести випадки, коли необхідно знайти на прізвище родича для отримання спадщини. Але, на жаль, часто розшук людей з фактом отримання спадщини не має нічого спільного, а пов'язаний з їх зникненням, в такому випадку пошук родичів ведеться паралельно детективним агентством та правоохоронними органами.

Приватний детектив корисний і в питаннях, що стосуються приватного життя. Найбільш частою причиною розірвання шлюбу є подружня невірність, причому нерідко провокує розлучення зрада жінки. Якщо ж в гру вступає детективне агентство, то як би не намагалася дружина, зрада чоловікові буде розкрита, а коханець - виявлено. Те ж стосується і ситуації, коли змінює чоловік - виявлення зради чоловіка відбудеться в найкоротші терміни. Допоможуть в цьому стеження за людиною та фото-відео спостереження, а в якості фактів клієнту буде надано фотозвіт або викривають відеоматеріали.

Безумовно, подібні дії - це скоріше крайня міра, вироблена дружиною, чоловіком, коли підозри вже прийняли гігантський масштаб. Детективне агентство «Конрад» радить не пускати ситуацію на самоплив, а вдатися до перевірки свого партнера ще до укладення шлюбу. Ретельний збір інформації про майбутнє дружині, а також спеціальна перевірка на вірність здатні запобігти такі сумні наслідки.