Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Житомирська область

Житомирська область


 Детективне агентство - гарант якісних розслідувань для жителів Житомирської області.

Детективне агентство - гарант якісних розслідувань для жителів Житомирської області.В областях України, що межують із сусідніми державами, як правило, спостерігається підвищена міграція населення. Не виключенням стає і Житомирська область, північною межею якої є Республіка Білорусь. І часто, коли необхідний розшук людей, без допомоги детективного агентства не обійтися. Детективне агентство «Конрад» допоможе не тільки дізнатися, чи перетинав шуканий людина кордон, але чи зможе здійснити пошук людей на прізвище, по базам телефонів людей або визначити адресу по телефону. Необхідність в подібних даних виникає досить часто. Наприклад, до такої ситуації належить пошук родичів, зв'язок з якими втрачено і знайти людину на прізвище в м. Житомирі, Житомирській області, або ще гірше - зовсім Україну не представляється можливим. Власна база даних агентства, налагоджені канали та джерела отримання інформації дозволяють нашому агентству не тільки знайти людину за номером телефону в найкоротші терміни, але і здійснити пошук за мінімальними параметрами. Однак, однією з найбільш затребуваних послуг детективного агентства «Конрад» є пошук боржників. Її популярність полягає в тому, що розшукове агентство здатне не просто знайти людину, а й здійснити повернення боргу або майна. Для цього застосовується стеження за людиною, зовнішнє спостереження, фото-відеоспостереження і навіть такі специфічні послуги агентства як перевірка Поліграфа, більш відомого під назвою «Детектор Брехні».

Детективне агентство - гарант якісних розслідувань для жителів Житомирської області.Ці ж методи використовує розшукове агентство «Конрад» і в задачах, пов'язаних з людською особистим життям. Одним з лідируючих місць в статистиці причин розлучень громадян Україна займає подружня невірність. І приводом для подачі документів на розлучення, зрада жінки виступає практично нарівні зі зрадою з боку чоловіка. У разі підозр, що чоловік (дружина) змінює, тільки перевірка на вірність дозволить відновити гармонію у відносинах, якщо такої не було, або ж розірвати шлюбні узи в іншому випадку. При зверненні за послугами в детективне агентство «Конрад», нашими співробітниками буде встановлена ??служка за дружиною, чоловіком, за телефоном, за якої коханець (коханка) обов'язково будуть виявлені. Якщо стеження схильна дружина, зрада чоловікові буде відображена у вигляді фото-або відеозвіту, так само як і виявлення зради чоловіка, і буде незаперечним доказом вини другої сторони.

До послуг приватного агентства «Конрад» вдаються не тільки приватні, а й юридичні особи. Промислове шпигунство, на сьогоднішній день, став могутньою зброєю в конкурентній боротьбі, і місто Житомир не є ісключеніем.Уже нікого не здивуєш ситуацією, коли на підприємство впроваджуються шпигуни, встановлюються жучки або прослушки мобільних телефонів. В арсеналі послуг детективного агентства «Конрад» існують спеціальні для таких ситуацій-наприклад перевірка приміщень на виявлення підслуховуючого пристрої з його подальшою дезактивацією, або інакше - «антіпрослушка». Коли на підприємстві бесіда телефонна людини схильна прослуховування сторонніми, запросто може статися витік інформації та комерційних таємниць, те ж саме може відбутися, якщо в кабінеті відповідальної особи встановлено жучек - оперативне звернення в детективне агентство «Конрад» запобіжить сумні наслідки, адже виявити прослушки мобільних телефонів чи інших пристроїв не складає труднощів.

Для представників бізнесу корисною буде також послуга зі збору інформації про майбутнє діловому партнері. Приватний детектив агентства «Конрад» оперативно розшукає всю інформацію, що стосується принципів ведення бізнесу цією людиною, його фінансових операцій за все життя, а також при необхідності його особистого життя.