Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » Чи є подружня зрада? Тисяча доларів за звістку

Чи є подружня зрада? Тисяча доларів за звістку

На даний момент в Україні поки немає на законодавчому рівні врегулювання питання, пов'язаного з діяльністю детективних агентств. Але навіть незважаючи на такі перипетії, даний напрямок діяльності є неймовірно затребуваним в наш час. І сьогодні СІД вирішив з'ясувати, скільки ж необхідно заплатити українським Шерлоком Холмсом, щоб вони вирішили ваше запитання, а так само, за вирішення яких саме питань вони готові взятися, хто саме влаштовується на роботу в подібні організації і на що саме здатна піти обдурена жінка і скільки вона готова віддати грошей, щоб спіймати на гарячому свого благовірного.

Детектив є досить грамотним і дуже ерудованою людиною, які володіє кількома іноземними мовами, володіє величезним життєвим досвідом, має психологічні навички, аналізує будь-яку ситуацію. Це та людина, яка здатна в критичних ситуаціях приймати вірні рішення досить швидко, при цьому повністю беручи на себе за це відповідальність. І неодмінно варто додати ще й той факт, що у нього відмінне почуття гумору в сукупності з акторськими навичками, яким позаздрили б деякі зірки театру і кіно. І все це робить їх роботу досить успішною, враховуючи, що нерідко детективам доводиться перевтілюватися, щоб досягти поставленої мети. Найчастіше детективами стають ті люди, які пройшли службу в правоохоронних органах і були звільнені за власним бажанням або ж просто вийшли на пенсію. Але щоб дізнатися якомога більше достовірної інформації про роботу приватного розшуку, необхідно поспілкуватися безпосередньо з їх працівниками, чим і вирішили зайнятися наші кореспонденти, призначивши зустріч детективові Андрію, який представляє детективне агентство «Конрад», що розташоване у Волинській області.

І як говорить сам Андрій, така професія, як приватний детектив оточена певним ореолом романтики і таємничості, завдяки саме роботі кінематографістів і величезній кількості різних письменників. Але те, що відбувається в справжньому житті, сильно відрізняється від того, про що говорять ці творчі люди. Робота детектива є дуже копіткої і рутинної. Але також вона буває і вкрай небезпечна. Дуже важливо для ефективності такої роботи і досягнення необхідних результатів, щоб клієнт максимально довіряв детективові, причому робити це він повинен не менше, ніж власним лікаря. Природно, що при цьому людина може бути цілком і повністю впевнений у стовідсотковій конфіденційності, а також у тому, що детектив неодмінно буде дотримуватися закон. Також до турботи детективів може відноситися та забезпечення безпеки абсолютно маленьких дітей. Ні для кого не є секретом, що дуже багато домробітниці, а також няні та гувернантки часом не те, щоб не відповідають певним вимогам своїх роботодавців, але нахабно зловживають довірою цих людей. Тому ніколи не буде зайвим за допомогою приватних детективів провести невелике розслідування і виявити з використання технічних засобів, чи немає порушення з боку вашого домашнього персоналу. Повірте, що дуже швидко все таємне стане явним.

Серед ревнивців більше чоловіків

За словами детектива Андрія, звертаються в детективні агентства з самими різними проханнями, а деколи вони бувають і вкрай незвичайними. Була одного разу ситуація, коли детективів попросили зробити збір інформації про певну особу. Але в результаті виявилося, що саме замовник і був цим самим обличчям. Його просто долала цікавість, що зможуть на нього зібрати досвідчені детективи.

Інший же замовлення був пов'язаний зі стеженням за чоловіком клієнтки. Але при виконанні роботи детективи помітили, що спостережуваний об'єкт поводиться, як мінімум, дивно. Він міг зайти в маршрутне таксі і зайняти своєму місце, але як тільки водій починав рушати з місця, вимагав зупинити, тому що хотів вийти. У ліфті же він міг поїхати на один поверх, але перебуваючи на нього, не виходив, а їхав далі. У таксі ж після посадки він пролітав часом на червоне світло на скаженій швидкості, що було в принципі не зовсім нормально. І коли вже співробітники детективного агентства повинні були зустрітися з замовницею, щоб отримати гроші за свою роботу, вона прийшла на зустріч з тим самим чоловіком. І як виявилося, він також просто проявив інтерес до того, як працюють приватні детективи.

Але найчастіше клієнтами приватних детективів стають одружені люди, які прагнуть з'ясувати, чи не з'явився хтось на стороні у їх другої половинки. Був випадок, коли один з жителів іншої країни звернувся до детективів з дорученням провести перевірку його нареченої, яка мешкає в Україні. Його вкрай цікавило питання про те, наскільки вона вірна йому протягом всієї розлуки. І як виявилося, йому дійсно було про що переживати. Була також ситуація, коли звернулася і жінка, дуже симпатична і забезпечена. Її дуже хвилювало питання вірності її бойфренда, який був значно молодший за неї самої. Хоча вони вже дуже тривалий час перебували у відносинах, що підвело їх до питання узаконити шлюб. І як показало розслідування детективів, молода людина деколи дозволяв собі розважитися на стороні.

За словами детектива, в тих випадках, коли людина звертається з підозрами в тому, що його обманює друга половинка і просить прояснити це питання, то найчастіше, у вісімдесяти відсотках випадків такі підозри підтверджуються. І найчастіше клієнтами на дану послугу стають чоловіки, причому які найбільш забезпечені і готові на будь-які кроки, щоб з'ясувати всю правду і нікому не дозволити обманювати себе. Жінки ж у цьому плані найбільш потайливі і прагнуть, в першу чергу, використовувати свої власні сили. Але пізніше, коли розуміють, що самим їм просто не впоратися, неодмінно звертаються до детективне агентство.

Одного разу була ситуація, коли за допомогою звернулася одна жінка. Вона прагнула встановити факт невірності свого чоловіка. І під час зустрічі вона надала фотографії, на яких був колишній начальник одного зі співробітників детективного агентства. Детектив не дотримав своїх емоцій і назвав його звично по батькові, на що жінка дуже здивовано запитала про те, що вони знайомі. Природно, що детектив відповів, що помилився. Хоча дама стала ритися в своїй пам'яті і згадала цю людину. У цьому випадку довелося поміняти детектива при проведенні зовнішнього спостереження. Але, незважаючи на такі нюанси все одно все пройшло досить успішно і без особливих проблем. Виявилося, що чоловік був вірний своїй дружині, про що вона неодмінно дізналася і чому була неймовірно рада.

Детективне агентство - робота для акторів

У роботі приватних детективів бувають найрізноманітніші ситуації. Вступив одне замовлення від жінки, яка хотіла зібрати максимум інформації про дитину одній їх жінок, що проживає в області. В процесі замовлення було згадано й ім'я батька дитини. Як виявилося потім, ця дама мала деякі стосунки з чоловіком звернулася до детективів жінки. Але після того, як він порвав з нею, вона почала шантажувати його з метою руйнування сім'ї.

Буває, що звертаються і не зовсім адекватні замовники. Одного разу про допомогу попросив власник власної компанії, який хотів виявити серед власних співробітників тих, хто краде його товари на всьому підприємстві. І з цією метою було прийнято рішення провести впровадження одного з детективів, який мав виконувати роль співробітника компанії. Планувалося, що замовлення буде виконано дуже швидко. Але вже в перший робочий день керівник компанії зібрав весь свій колектив і оголосив їм, що дуже скоро зможе вивести їх на чисту воду і виявити винуватця крадіжок, тому що в їхньому колективі тепер працює приватний детектив, який проводить таємне розслідування.

Але є і замовлення, від яких детективи неодмінно відмовляються, скільки б грошей їм не пропонували. Ці замовлення, які пов'язані з криміналом. Це може явно нашкодити авторитети і стабільній роботі.
У детективному агентстві працюють тільки досвідчені люди, оперативники й актори, які здатні підлаштуватися під будь-яку ситуацію і зіграти абсолютно будь-яку роль, немов у театрі. Вони можуть дуже швидко придумати будь-яку легенду, але при цьому абсолютно не викликаючи жодних підозр, якщо виникає необхідність отримати дуже важливу інформацію. І з цією метою детективні агентства виробляють дуже жорсткий відбір кадрів. Природно, що така робота коштує не дешево. Але і попит при цьому не стає менше. Приміром, щоб детектив відпрацював годину, йому заплатять не менше як сорок доларів. Звичайно, дуже багато залежить і від самих замовлень, від терміну їх виконання.

Як працюють сищики за кордоном

Щоб відкрити детективне агентство, наприклад, в Англії, необхідно скласти спеціальний іспит на профпридатність, що дозволить отримати спеціальну ліцензію. Якщо ж детектив полягає в спеціалізованій асоціації, наприклад, як Асоціація Британських Сищиков, то це буде гарантією того, що він має дуже серйозним досвідом роботи в даній області і йому дійсно можна довіряти. Але от стати членом такої асоціації можна виключно за наявності певних рекомендацій, отриманих з державних установ. Також для цього необхідно мати юридичну освіту. У Німеччині ж можна працювати і без спеціальної освіти, але необхідно оформити своє детективне агентство у Відомстві з реєстрації приватної підприємницької діяльності. І дуже важливо при цьому, щоб не було ніяких записів у поліцейському регістрі. В Америці ж детективні агентства реєструють спеціальні установи кожного штату. Але тільки в тридцяти п'яти штатах діють закони, які дозволяють займатися приватним розшуком. Ліцензія на таку діяльність зазвичай видається тільки на два роки, після чого необхідно обов'язково проходити переатестацію.

Лілія БОНДАР

Джерело: http://simya.com.ua/articles/53/59934/