Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » Якщо смартфон почав швидко розряджатися, там може бути "жучок"

Якщо смартфон почав швидко розряджатися, там може бути "жучок"

Хто й чому замовляє собі липове алібі

МИ ПРИДУМУЄМО АЛІБІ ЗА ГРОШІ. Але коли бачимо, у всіх клієнтів вимагаємо паспорт. Перевіряємо, чи не фальшивий. Потім записуємо дані й укладаємо угоду. 

Найдешевше алібі коштує 250 доларів. Це, наприклад, дістати якийсь документ чи підтвердити знімками присутність клієнта на зустрічі з друзями. Найдорожчі замовлення обходяться у 9–10 тисяч доларів. У цю суму входять переїзди, залучення акторів, оренда приміщень й інші витрати. 

ЧОЛОВІК ПОПРОСИВ ВИГАДАТИ ЙОМУ АЛІБІ. Мовляв, гуляв усі вихідні й боїться, що дружина звинувачуватиме у зраді. Ми придумали відмовку – був на риболовлі. Змонтували його фото в колі друзів біля річки, з вудками. Виявилося потім, що насправді алібі треба було не для дружини. Він викрав гроші із сейфа на роботі. Перед тим вимкнув сигналізацію, подряпав навколо замкової щілини двері, наче працювали відмичкою, і втік. Виніс 300 тисяч доларів.

БІЛЬШІСТЬ ЗАМОВНИКІВ АЛІБІ – СЛАБКОДУХІ. Їм бракує сміливості сказати правду. Конспіруються. Брехню часто породжує невпевненість у собі.

НАЙЧАСТІШЕ АЛІБІ ЗАМОВЛЯЮТЬ ЧЕРЕЗ ПОДРУЖНІ ЗРАДИ. Якщо людина до нас звертається, отже, родина для неї – важлива. Коли йдеться про майбутнє сім'ї, краще солодка брехня, ніж гірка правда.

ОДИН БІЗНЕСМЕН ПОЇХАВ ДО КОХАНКИ У КРИМ. Дружині, партнеру по фірмі, сказав, що там у нього ділова зустріч із замовниками сигналізацій. Вони ними торгують. Коли повернувся до Києва, жінка почала випитувати деталі зустрічі. Чоловік почав плутатися. Дружина стала його підозрювати. І він звернувся до нас. Ми поїхали на машині до Криму, винайняли приміщення для бізнес-конференції. Знайшли акторів, що зіграли би бізнесменів. Довелося обдзвонювати і реальних бізнес-клієнтів подружжя, умовляти їх узяти участь у псевдоконференції. Усе це зняли і вмонтували кадри з чоловіком. Дружина повірила.

ЖІНКИ РІДКО ЗВЕРТАЮТЬСЯ ПО АЛІБІ. Вони самі, як треба, обдурять. Частіше просять шпигувати за чоловіком. Одна замовила простежити, куди її благовірний їздить після роботи – почав часто затримуватися. Ми вийшли на бордель – він туди вчащав. Розповіли про це жінці, а вона: "Наче камінь із плечей. Добре, що не коханка".

ОДИН КЛІЄНТ ТИЖДЕНЬ ПРОГУЛЮВАВ РОБОТУ. Коли телефонували, слухавки не брав. А працював у солідній поліграфічній фірмі. Його вже думали виганяти за прогули. Ми підлаштували так, нібито він мусив терміново поїхати на весілля до Львова – запрошення запізно надійшло. Навіть надрукували його на ім'я цього чоловіка. Вмонтували обличчя замовника у весільний знімок на тлі собору Святого Юра. Наш хакер зробив такий e-mail, як у клієнтового шефа. Відрізнявся лише двома літерами наприкінці. Підлаштували, нібито на цю скриньку чоловік заздалегідь надіслав начальникові листа, де пояснював, чому не вийде на роботу. Коли врешті-решт зустрівся з шефом, сказав, що в нього розрядився телефон. Показав запрошення на весілля, фото­знімки з молодими. Потім – надісланого листа. Начальник помітив, що електронна адреса відрізняється двома літерами. Подумав, що працівник помилився. І пробачив. 

ЧОЛОВІК ПОПРОСИВ ВИДАЛИТИ ЗАПИС НА КАМЕРІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ В РЕСТОРАНІ ПІД КИЄВОМ. Був там із коханкою, а дружині сказав, що сам. Та не повірила і хотіла туди з'їздити. Ми домовилися із клієнтом, що 200 доларів беремо на поточні витрати, ще 200 – за роботу. Дали по 50 доларів чотирьом офіціантам, аби стерли відео і мовчали. Дружина замовника побувала в ресторані, перевірила все й заспокоїлася. А її чоловік після цього вирішив нам не платити. Сказав, що нічого не винен. Ми не мстилися.

ЖІНКИ НАЙБІЛЬШЕ ДОВІРЯЮТЬ БАТЬКАМ ЧОЛОВІКОВИХ ДРУЗІВ.

ЯКЩО ХТОСЬ ІЗ ПОДРУЖЖЯ НОСИТЬ ТЕЛЕФОН ПО КВАРТИРІ, ОТЖЕ, ЩОСЬ ПРИХОВУЄ. Можливо, зраджує.

РІК ТОМУ ОДИН РЕКЛАМНИК ЗАМОВИВ СОБІ АЛІБІ НА ЧАС, коли їздив у інше місто до колишньої однокласниці. ­Дружині сказав, що сидітиме на роботі, бо працює із шефом над важливим проектом. Начальника звати Олег. Рекламник дав жінці номер його телефону – насправді мій. Якщо його дружина зателефонує, я гратиму шефа Олега. Нікуди не дінешся. 

ІНКОЛИ АЛІБІ ПРОСЯТЬ, ЩОБ ВИГРАТИ ЧАС. Київський підприємець мав привезти до Харкова 100 тисяч доларів. А він їх програв у казино. Попросив придумати поважну причину затримки грошей. Ми інсценували йому перелом ноги, наклали гіпс, сфотографували. Партнери погодилися тиждень почекати. За цей час підприємець продав свою дачу й повернув суму.

ШПИГУНСТВО СТАЄ ДЕДАЛІ ПОШИРЕНІШИМ В УКРАЇНІ. ­Забезпечені люди наймають наших спеціалістів, аби перевірити житло на наявність "жучків". Буває, їх вмонтовують у смартфони. Якщо почав швидко розряджатися – там може бути "жучок".що замовник хоче приховати якийсь злочин, можемо й міліцію повідомити.

Журнал "Країна" Автор: Володимир МУКАН, фото: Тарас ПОДОЛЯН.