Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Дніпропетровська область » Кривий Ріг

Кривий Ріг

Розшукове агентство в Кривому Розі

З кожним днем популярність детективне агентство Конрад в місті Кривий Ріг стає все більше і більше. Поступово люди починають розуміти, що у них з'явився надійний друг і партнер, на якого завжди можна покластися. І навіть якщо ви проживаєте в Кривому Розі, але вам необхідно вирішити проблему в іншому місті або в іншій країні, наприклад, здійснити пошук родичів, там тим більше необхідно звертатися саме до нас.

Ми захистимо ваш бізнес

Робота або бізнес це завжди друге життя будь-якої людини. А деяким це замінює все життя. Для кого-то втратити бізнес значить втратити життя. Відповідно і ризики тут дуже високі. Тому застереження про те що потрібно остерігатися шпигунів або фото відеоспостереження ніколи не можуть бути без грунтовні. Ну наші фахівці завжди можуть допомогти вам в забезпеченні власної безпеки. І навіть якщо за вами і справді ведеться зовнішнє спостереження, ми не тільки з'ясуємо цей факт, але і ліквідуємо всі наслідки.

Може бути ви зіткнулися ситуації, коли хтось висуває проти вас звинувачення? Адже дуже часто керівники намагаються викрити своїх працівників в крадіжці. Якщо раптом опинилися в такій ситуації, ви Сміливо можете запропонувати своєму керівництву використовувати детектор брехні. У нашій практиці перевірка на поліграфі нерідко використовується не тільки тими, хто підозрює а й тими, кого підозрюють. Це хороший інструмент щоб відновити правду. У тому числі ви можете використовувати його в сімейних питаннях. Підозрюєте що у вашої дружини є коханець? Запропонуйте пройти таку перевірку. Ваша дружина звинувачує вас в невірності? Пройдіть цю перевірку самі. Але при цьому вам на 100% потрібно бути впевненими у своїй невинності.

Але давайте знову повернемося до питання бізнесу. Багато хто вважає що найбільше вантажу виходить від конкурентів, який всіляко переманюють клієнтів. Але варто враховувати що використовує вони не тільки більш унікальні пропозиції, але в тому числі шахрайські дії. Тому перевірка приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв має стати вашим постійним супутником. Ви навіть не помітите, як у вашому офісі можуть з'явитися жучки. Але наші фахівці знають як убезпечити ваш бізнес.

Як ми працюємо?

Одним з найголовніших принципів нашої роботи є повна довіра з боку клієнта. Тут справа не в наших амбіціях. Чим більше достовірних даних ви будете надавати по вашого запитання, тим успішніше і плідніше буде наша з вами співпраця. І ми гарантуємо, що отримана нами від вас або в ході розслідування інформація не буде доступна третім особам. У кожній ситуації ми використовуємо тільки індивідуальний підхід, коли бачимо збір інформації. Незважаючи на схожість замовлень, типових ситуацій не буває. Здійснюючи перевірку на вірність, ми використовуємо індивідуальний сценарій. Навіть в тому випадку, коли потрібно знайти людину на прізвище.

Але, якщо ви маєте намір виявити факт подружньої невірності, проявіть особливу обережність. Ми не завжди готові почути правду. Тим більше що зрада може бути просто випадковістю. А на деякі випадки необхідно закрити очі.

Свяжитесь с представителями агентства в данном регионе