Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Кіровоградська область » Новомиргород

Новомиргород

Детективне агентство в місті Новомиргород

Співробітників приватного детективного агентства в місті Новомиргород Кіровоградської області ніколи не потрібно попереджати про необхідність збереження конфіденційної інформації, отриманої в ході проведення того чи іншого розслідування. Ми прекрасно розуміємо всю ступінь педантичності деяких завдань, поставлених перед нами. Тим більше, що серед наших клієнтів буваю досить відомі особи. І в цьому випадку потрібна особлива увага до збереження інформації. Також крім того, що ми зберігаємо всю секретність, ми не боїмося братися за вирішення питань, які здаються часом нерозв'язними. Більшою мірою це пов'язано з тим, що всі співробітники нашого агентства є справжніми професіоналами, чия кваліфікація була закріплена багаторічною роботою в правоохоронних органах. І це дозволяє нам працювати не тільки з приватними особами, а й з корпоративними клієнтами. Перерахувати весь перелік наших послуг досить складно, оскільки деякі завдання виникають в процесі роботи.

Бувають випадки, коли спочатку до нас звертаються люди для виявлення подружньої невірності, а потім спливає потребу в допомозі кваліфікованого психолога для того, щоб зберегти відносини між подружжям або ж допомогти в побудові відносин між батьками та неповнолітніми дітьми. Але так само якщо в результаті проведеної нами перевірки на вірність стало відомо, що у вашої дружини справді є коханець, то ви також можете скористатися такою послугою, як експертиза ДНК, щоб упевнитися в тому, що ваші спільні діти мають до вас родинні стосунки. Звичайно, багато хто намагається провести самостійну стеження за телефоном чоловіка або дружини, щоб виявити факт зради. Але в більшості випадків це не приносить належного результату, оскільки людям не вистачає необхідного досвіду у вирішенні подібних питань. Плюс до цього дуже часто підводять емоції якщо підозри виявляються вірними. Ми ж не просто надамо всю правду з питання подвійного життя вашої другої половинки, але надамо вам всі факти так, щоб мінімізувати ризик психологічної травми. У будь-якому випадку подати на розлучення через зради ви зможете в будь-який момент, а от зробити все щоб зберегти ваш шлюб здатний далеко не кожен.

Ми допоможемо вашому бізнесу

Сьогодні в світі бізнесу особлива увага приділяється не тільки тому, щоб підвищувати якість послуг або товарів і залучати, як можна більшу кількість клієнтів. Але також багато гравців ринку йдуть на те, щоб вести збір інформації про своїх конкурентів, партнерів, співробітників, і нерідко це відбувається протизаконно. Звичайно і ми своїм клієнтам допомагаємо перевіряти їх потенційних партнерів, щоб захистити від укладення договорів з шахраями або в принципі сумнівними особами. Але всі наші дії обумовлені виключно в рамках закону. Плюс до цього ми забезпечуємо інформаційну захист наших клієнтів. Якраз наші дії в цьому напрямку націлені на те, щоб захистити довірившись нам компанія від проникнення шпигунів. Для цього використовується цілий ряд заходів, одним з яких є перевірка колективу на поліграфі. Причому ми не використовуємо типові тестування, а готуємо індивідуальний опитування і перевірку в залежності від конкретної ситуації. І варто зазначити, що дуже ефективно використовувати детектор брехні ще на стадії співбесід. Але при цьому важливо не забувати і про те, що жучки в вашому офісі можуть встановити і інші люди, а не тільки ті, хто працює саме у вас. Тому їх пошук також є обов'язковим інструментом. Причому перевірка приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв повинна бути періодичної процедурою.

Ну і яке детективне агентство не проводить розшук людей. Природно ми не є винятком. Але на відміну від багатьох наших колег ми займаємося не тільки розшуком людей, які пропали безвісти, а також можемо допомогти вам знайти людину на прізвище, з яким просто вас розлучив час. Ще ми можемо здійснити пошук родичів, з якими ви можливо ніколи не бачилися з якихось причин.

Свяжитесь с представителями агентства в данном регионе