Головна » Послуги » Пошук біологічних батьків

Пошук біологічних батьків

У детективне агентство «Конрад» досить часто звертаються з питанням про те, як знайти біологічних батьків. Дана послуга в деякій мірі схожа з розшуком людей, але тільки почасти, і вимагає використання особливих методик і підходів роботи, які і застосовуються співробітниками нашого розшукового агентства, коли мова йде про те, щоб зробити пошук біологічних батьків.

Хто може скористатися даною послугою?

знайти мамуЯкщо так сталося, і ви виросли в дитячому будинку або були усиновлені прийомними батьками, але тепер через багато років хочете з тієї чи іншої причини організувати пошук біологічної матері і знайти рідного батька, то ви в будь-який момент можете звернутися в наше детективне агентство. За довгі роки роботи, в тому числі і в цьому напрямку, нашими співробітниками були встановлені певні контакти з колегами по всьому світу, а також з компетентними людьми, які за власним досвід знають, з чого почати пошук біологічних батьків.

Однією з труднощів, з якими стикаються люди, початківці самостійний пошук батьків, є те, що вони самі починають звертатися в будинку безпритульних, в яких виросли, піднімати архіви та робити інші дії, які не приносять потрібного результату. І відсутність результату в цьому пов'язано просто з тим, що подібними питаннями повинні займатися компетентні люди, які є професіоналами в даному питанні, і чітко знаю, що, коли і за яких обставин необхідно робити, щоб пошук батьків увінчався успіхом.
Варто відразу ж сказати про те, що ми ніколи не даємо конкретних обіцянок про те, коли і де можуть бути знайдені ваші біологічні батьки. Але ми завжди гарантуємо, що будемо неодмінно займатися вашим питанням, незалежно від того, наскільки складним він може виявитися. При цьому дуже важливо, щоб з вашої сторони було надано максимум інформації, якою ви володієте. Звичайно, є ситуації, в яких людина абсолютно нічого не пам'ятає, оскільки був залишений своєю мамою в дитинстві, і відразу ж усиновлена ??або ріс в інтернаті. Але є й ті, хто чітко знають, в якому дитячому будинку знаходилися або в якому пологовому будинку з'явилися на світ, а також володіють даними про інші аспекти своєї дитячого життя, які можуть дуже сильно допомогти наші співробітникам при пошуку ваших батьків. У когось вже є напрацювання своїх пошуків, і до нас іноді телефонують вже зі словами - Шукаю біологічних батьків! Вся ця інформація не пропаде дарма, але буде використана нами в уже більш професійній роботі, щоб ми могли якнайшвидше знайти матір сироти та допомогти їм возз'єднати сім'ю. Але також якщо ви не можете надати жодної вихідної інформації, то наші детективи проведуть роботу і в цьому напрямку.
Звертаються до нас і не тільки ті, хто повністю ріс без батьків, але й ті, хто задається питанням про те, як знайти батька чи про те, як знайти рідну матір. Щоб не трапилося у вашому житті, і яким би чином шляху ні розвели вас з вашими батьками, ми готові організувати, як пошук батька дитини, так і пошук мами. Тому якщо в один прекрасний момент свого життя сказали собі: «Хочу знайти маму!», Або перед вами постало питання про те, як знайти тата, то послуги приватних детективів детективного агентства «Конрад» завжди будуть надані вам, щоб ви могли знайти матір, незважаючи ні на що.

 

Замовляйте пошук біологічних батьків в нашому детективному агентстві