Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Дніпропетровська область » Дніпропетровськ

Дніпропетровськ

Діяльність детективного агентства «Конрад» у Дніпропетровську і Дніпропетровській області.

За чисельністю населення Дніпропетровськ займає четверте місце після столиці України, Харкова і Одеси. Щодня люди спускаються в метро, ??їдуть на роботу, обмінюються контактами, втрачають їх і намагаються потім знайти. А знайти людину в місті-мільйоннику - завдання не з простих. І найчастіше вона під силу тільки професіоналам, для яких розшук людей є звичайною роботою. Якщо ви зіткнулися з необхідністю знайти людину за номером телефону, знайти людину за прізвищем або визначити адресу по телефону - детективне агентство «Конрад» готове запропонувати свої послуги в Дніпропетровську і Дніпропетровській області. Для пошуку може бути будь-яка причина - будь-то пошук родичів або шахраїв - розшукове агентство гарантує конфіденційність інформації. Але не тільки пошук людей за прізвищем або по базам даних телефонів людей в компетенції детективного агентства «Конрад», приватний детектив зможе в разі потреби організувати «випадкову» зустріч замовника з шуканим людиною або навпаки - допомогти отримати з нього належне.

Пошук людей може відбуватися і в зовсім іншому розрізі. Наприклад, чоловік підозрює свою дружину в зраді і бажає дізнатися хто коханець. Він хоче отримати розлучення, зрада жінки буде фігурувати в якості основної причини. В цьому випадку детективне агентство «Конард» надасть послугу під назвою «перевірка на вірність», в результаті якої питання «чи зраджує дружина і з ким?» Буде закритий. Ця послуга включає в себе такі методи як стеження за людиною (дружиною, чоловіком), зовнішнє спостереження, а також фото-відео спостереження, матеріали якого і надаються в якості звіту. При такому підході, до яких би заходів безпеки ні вдавалася дружина, зрада чоловікові буде виявлена. А значить - не за горами розлучення, зрада дружини завжди була і буде вагомою причиною для цього.

Нерідко буває і навпаки - людини абсолютно не потрібно шукати, він поруч. Завдання в іншому - з'ясувати такий чи ця людина насправді, яким хоче здаватися. Наприклад, при підозрі, що домробітниця або домашній кухар нечисті на руку, або няня погано поводиться з дитиною. В цьому випадку цілком може допомогти послуга детективного агентства «Конрад» під назвою «перевірка Поліграфа». Детектор брехні, як інакше називають цей пристрій, дасть чітке визначення - винна людина чи ні. Але краще, звичайно, скористатися послугами агентства до прийняття персоналу на роботу - ретельний збір інформації про людину здатний запобігти неприємні наслідки. Ця послуга буде корисна не тільки приватним особам, але також і цілим підприємствам, а Дніпропетровська область славиться своєю розвиненою промисловістю - адже через незнання в штат співробітників можуть бути зараховані шпигуни. А це означає, що витік інформації забезпечена: база даних клієнтів запросто може перекочувати в руки конкурентів, встановлені в потрібних місцях жучки оголосять їм комерційні таємниці, а стеження за телефоном дозволить відстежити переміщення ведучого менеджера, укладає великі угоди. Щоб уникнути цього детективним агентством періодично проводиться перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування. Якщо в результаті її проведення був виявлений жучок або вдалося виявити прослушки мобільних телефонів, встановлюється спеціальна «антіпрослушка», і з цього моменту розмова телефонна людини або ділові переговори будуть відбуватися без участі вух третіх осіб.

Свяжитесь с представителями агентства в данном регионе