Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » Скандал з помічницею прокурора в соціальних мережах. Коментар ТАК "Конрад" про безпеку в мережі.

Скандал з помічницею прокурора в соціальних мережах. Коментар ТАК "Конрад" про безпеку в мережі.

Однією з жертв того божевілля, яке твориться в соціальних мережах, стала двадцяти чотирирічна Юлія Недокус, що працювала на той момент прес-секретарем у прокурора міста Суми. Причому відпрацювала вона всього один тиждень у відомстві, але за цей короткий проміжок часу встигла прославитися не тільки в місті Суми, а й на всій території України, тим, що її еротичний знімок з'явився в соціальній мережі «ВКонтакте». На цьому знімку дівчина зображена в досить короткій сукні, спираючись на капот потужного позашляховика.

У зв'язку з темою: Як мати Фейсбук, але не мати при цьому з ними жодних проблемУ соціальних мережах був різко піднятий сильний шум з цього приводу.

Всі натякали на те, що Юля пройшла довгий постільний шлях, перш ніж потрапила в прокуратору. Природно, що дівчина була просто змушена звільнитися. І тепер її готові з радістю прийняти на колишньому місці роботу, в місцевому штабі Партії регіонів, де вона працювала до своєї раптової слави. «Насправді ми не хотіли її просто так відпускати, адже сьогодні вкрай складно зустріти нормальний людей. І якщо вона прийме рішення повернутися, то з радістю приймемо її », - відповіла на наші запитання Вікторія Мірошниченко, яка колись була начальницею Юлі, яка працювала в прес-службі Партії регіонів. Але при цьому Юля все-таки не втрачає надії на те, що зможе стати державним службовцем, незважаючи на такі невеликі скандали у своїй професійній діяльності. Вона дуже докладно все розповіла «Вістям» про те, що саме сталося і яким саме чином ця фотографія, якій опиняється вже чотири роки, опинилася в соціальній мережі, зробивши її знаменитою на всю країну, а також, як мама вирішили втішити свою дочку пирогами.

- Юля, розкажіть, коли і ким було зроблено це фото?

- Це сталося влітку в дві тисячі дев'ятому році, коли я тільки була студенткою третього курсу. Ми просто гуляли по місту, а тут я побачила дуже красиву іномарку. Я попросила свого цивільного чоловіка, з яким ми і зараз живемо разом, сфотографувати мене на фоні машини. Ну, хто ж в юності не прагнув наслідувати фотографій, розміщених на обкладинках глянцевих журналів? А чия це машина, я поняття не маю.

-А Як цей знімок виявився в інтернеті?

- У соціальну мережу фотографію я виклала сама ще у дві тисячі дев'ятому році, а ось у січні дванадцятого року вона стояла на моїй головній сторінці. Але після цього на її місці виявилося і багато інших самих різних знімків. І якщо чесно, то я досі не можу зрозуміти, який існує зв'язок між тим, що я працювала в прокуратору і тим, що сфотографувалася в дві тисячі дев'ятому році? Якщо є аморальним красиві і дуже підтягнуті ноги, то впевнена, що просто немає межі людської заздрості. І чим обговорювати когось із людей, то чи не краще зайнятися лікуванням власної нездорової фантазії, а заодно і записатися в спортивний зал.

- А як саме ви опинилися в прокуратурі, і як почався весь цей скандал?

- На роботу я потрапила через інтернет. Просто шукала собі роботу, досліджуючи сайти державних установ, а також і сайт прокуратури. Саме там і побачила, що є вакансія прес-секретаря прокурора міста Сум. А вже трохи пізніше хтось із доброзичливців скинув на сайті сумської газети посилання під простий і звичайної новиною «У прокурора Сум з'явився прес-секретар». Посилання вела на мою сторінку. Але справа в тому, що за два місяці до того, як я почала там працювати, сторінка була зовсім іншою. На головній фотографії свого профілю я стояла в окулярах поруч з картою Сумської області. Я просто на сто відсотків упевнена в тому, що в цьому немає ніякої випадковості, і хтось спеціально все це зробив. Не виключено, що цю ситуацію підстроїв та людина, яка дуже сильно хотів отримати мою посаду. Одним з перших, хто взяв у цьому участь, був громадський активіст на ім'я Олексій Захарченко. Він виклав на своїй сторінці у фейсбуці мою фотографію. І прокоментував її такими словами: "Дивлячись на фото в її профілі ВК, розумію, вона - справжня ПРОФЕССIОНАЛКА :)" Я була просто шокована його фразою. Я ж жива людина. Природно, що мені було дуже прикро через те, що зовсім чужі люди ображають мене.
-А Ви пам'ятаєте, яка саме була ваша перша реакція?- Я відразу ж зателефонувала своєму чоловікові, який почав мене заспокоювати. Потім відразу ж пішла до свого начальства і почала все пояснювати, спокійно розповівши ситуацію. На роботі всі поставилися з розумінням, ніхто не став обговорювати моє фото і створився ажіотаж навколо нього.

- А чому ви все-таки звільнилися?

- Справа втому, що поступово обстановка нагніталася. Фотографія виявилася практично на всіх українських сайтах з новинами. Я прекрасно розуміла, що мої нові «друзі» і доброзичливці не залишать мене в спокої і підуть на все. Тому я і вирішила зробити крок в сторону. Але це не означає, що я відійшла назад. Коли я писала заяву про звільнення, то у мене, звичайно ж, були найрізноманітніші змішані почуття. З одного боку я відчувала серйозне полегшення, що все дуже скоро закінчиться. Але з іншого боку мене мучило те, що насправді немає реальних причин для звільнення. Мені здавалося, що я перебуваю в кошмарному сні.

- А як саме вас підтримувала ваша сім'я?

- Мама прагнула порадувати мене, як могла. Вона пекла різні пироги. Папа намагався давати мудрі поради, а сестра не давала мені сидіти вдома, ми постійно ходили на прогулянки, були на КВНі, в кафе та інших різних місцях, чоловік радував цукерками, приносив сніданок у ліжко, жартував, підбадьорював, як тільки міг.

- Наскільки складно або зовсім не складно вам зараз живеться в рідному місті, після того як відбулося ваше гучне звільнення?

- Я б не сказала, що моє життя дійсно сильно змінилася. Іноді я ловлю на собі дуже пильні погляди різних перехожих. Іноді хтось говорити, що десь мене бачив, що моє обличчя здається дуже знайомим. Але при цьому я намагаюся радіти життю, я пишу вірші і вишиваю, готую самі різні смаколики своєму чоловікові і собі, проводжу час зі своїми друзями і займаюся спортом. І в мене навіть думки не було, щоб переїхати в інше місто. Адже я нічого поганого не зробила. Тому не бачу в цьому ніякого сенсу.

- Як іде процес пошуку вашої нової роботи?

- Мені вже пропонували працювати в PR-агентстві на посаді кореспондента в одному інформаційному агентстві, а ще в інтернет-виданні. Але я поки для себе вирішила, що не готова до такої роботи. Я хочу бути державним службовцем. Там є певна стабільність, а також впевненість у завтрашньому дні.
Незважаючи на той скандал, який стався у прокураторі, Юлю з нетерпінням чекають на її колишній роботі, в прес-службі Партії регіонів.

Статуси неможливо спалитиСправа в тому, що повідомлення, залишені в інтернеті, залишаються там назавжди. І якщо сьогодні ви виклали фотографію, на якій зображено, як ви танцюєте на столі, а ще, можливо, і п'єте з горла шампанське, то сьогодні ваші друзі можуть ставити лайки і залишати найкращі коментарі. Але вже завтра, якщо ви вирішите зайняти серйозну посаду, все це може також легко і просто перетворитися на компромат. Скажімо до слова, що в Сполучених Штатах Америки і у Великобританії близько двадцяти відсотків всіх сімей розлучаються саме через соціальних мереж. Приміром, один не те лайкнув, інший не з тим подружився.

Прочитайте поради від Юлії

- З усіма своїми фотографіями найкраще надходити точно також, як це колись робили наші бабусі і дідусі. Сфотографувалися, зробіть роздруківку і покладіть в альбом. Дивіться їх тільки разом зі своїми друзями та родиною. Не здумайте викладати свої фотографії в соціальній мережі, щоб потім це не було використано проти вас в корисливих цілях.- То час, який ви проводите в соціальній мережі протягом дня, помножте на триста шістдесят п'ять. Порахуйте, скільки часу свого життя ви просто проводите даремно.- Не піддавайтеся на провокації. Цим самим ви будете уподібнюватися тим, хто пише всяку нісенітницю в соціальній мережі. Найкраще зателефонуйте мамі чи подрузі, піде до батька чи чоловіка. Вони вас підтримають і приймуть такою, яка ви є.- Пам'ятайте, що ваша сім'я - це найближчі та найрідніші люди, які зможуть вас підтримати у важку хвилину, які б помилки ви ні допустили.- Ніколи віртуальне життя не зможе замінити справжню. Ми все робимо даний тільки в реальності, а інше - це не правда.- Детективи - це просто «красені».

Мережі сьогодні є дуже важливим інструментом у роботі приватних детективів. Вони дуже сильно допомагають у пошуку зниклих людей, а також дають можливість проводити збір інформації. «Співробітники нашого детективного агентства мають реєстрацію в соціальних мережах під виглядом всіляких людей, їх Акант обчислюються десятками. Це можуть бути просто красиві дівчатка і хлопчики, а можуть бути і дорослі тітки з дядьками. Іноді нам достатньо всього кілька годин роботи, щоб отримати необхідну інформацію, не витрачаючи дорогоцінний час на стеження », - розповідає нам Юрій Конрад, який є главою детективного агентства« Конрад ». Він пам'ятає один випадок, коли саме листування в соціальній мережі допомогла їм заманити в пастку однієї людини, який знаходився на той момент в розшуку. «Ми настільки проявляли акуратність, що він думав, що сам проявляє ініціативу в запрошенні на вечерю. І він таким чином «засвітився», - виховає Юрій. Як стверджують детективи, саме завдяки соціальним мережам можна вважати з комп'ютера людини абсолютно будь паролі. «Є спеціальні сайти-пастки, з яких приходить посилання на аккаунт у соціальній мережі. І якщо ви самі перейдете по ній, то ваш айпі-адреса буде зафіксований. Можна просто напряму звернутися до провайдера, який і допоможе конкретизувати певні дані про конкретного користувача », - дає свою пояснення досвідчений сищик.

Вести мас-медіа

Автор: Ірина Гук