Головна » Послуги » Вербівка певного фахівця

Вербівка певного фахівця

Переманювання фахівців у конкурентів - це нормальне положення речей в сучасному бізнесі. Але далеко не кожен співробітник готовий йти на подібне «зрада». Наше завдання полягає в тому, щоб виявити, що саме може послужити причиною переходу людини в вашу компанію, і як використовувати отриману інформацію в ваших інтересах. Наскільки він лояльний до того, щоб змінити місце роботи, а вже тим більше, якщо це передбачає переїзд в інше місто або країну. І в цьому випадку ми готові взяти на себе всю роботу. Не тільки зібрати необхідні факти, а й довести справу до того моменту, поки ви не підпишете з новим співробітником трудовий договір. Причому на цього співробітника вам не доведеться витрачати свій час і гроші для його навчання.

Вербівка певного фахівцяПеревага вербування фахівців з інших компаній полягає в тому, що вони вже гарантовано мають необхідний для роботи у вас досвід, на відміну співробітників, найнятих «з вулиці». Таким чином, поставлені вами завдання почнуть вирішуватися з першого дня роботи нового співробітника. І природно, це ж захистить вас від того, що новий співробітник допустить ті чи інші помилки, які можуть принести вашої компанії серйозної шкоди. Як показує наша практика, дуже часто такі фахівці не тільки йдуть самі, а й «забирають» свої бази клієнтів, напрацьованих за роки праці у конкурентів. Відповідно, ви отримаєте не тільки відмінний фахівець, але і нових клієнтів для своєї компанії разом з ним, а також і вже перевірені методи і стратегії роботи.

Отримайте разом з новим фахівцем інформацію про роботу ваших конкурентів. Це не тільки дасть вам перевагу в роботі, але і в значній мірі послабить їх власні позиції. А ми постараємося знайти співробітника, який не тільки буде відрізнятися своїми професійними якостями, а й буде готовий поділитися необхідною інформацією.

Якщо ви ще самі не знаєте, який саме фахівець вам необхідний для вирішення тих чи інших завдань, то ми проведемо ретельний аналіз роботи вашої компанії і визначимо ті критерії і якості, якими повинен володіти ваш новий співробітник. І вже відповідно до отриманих даних продовжимо роботу, спрямовану на пошуки цього фахівця. Не виключено, що потрібний вам людина вже працює у вашій компанії, але не на тій посаді, на якій він приносив би вам набагато більше користі, використовуючи максимум своїх ресурсів і можливостей.

Пошук фахівців в вашу компанію

Успіх будь-якого сучасного підприємства залежить не тільки від грамотного керівництва і планування, але багато в чому і від фахівців, які працюють в даній компанії. Ось тільки знайти такі світлі голови, які будуть повністю відповідати вимогам тієї чи іншої фірми, як показує практика, досить складно. Швидше за все, ті, хто так вам необхідний, вже працюють у ваших конкурентів або ж партнерів. Не виключено, що багато хто з них реалізують свій потенціал в іншій країні. Але якщо ви зараз перебуваєте на цьому сайті, то можете бути впевнені, що ваша проблема вже знаходиться на стадії вирішення. Залишилося тільки її озвучити співробітникам нашого детективного агентства, які займаються пошуком, підбором, вербуванням і іншими діями, спрямованими на те, щоб колектив вашої компанії поповнився кращими співробітниками і фахівцями в своїй галузі, незалежно від того, в якій галузі ви розвиваєте свій бізнес.

Пошук фахівця за певними критеріями

Надайте нам ті вимоги, яким повинен відповідати потрібний вам співробітник, і ми здійснимо пошук такої людини, незалежно від того, в якому місті чи країні він проживає і працює. І тут мова може йти не тільки про якісь професійні якості, а й певних особистісних характеристиках - стать, вік, сімейний стан, релігійні і політичні погляди і багато іншого. Природно, що знайти людину повністю відповідає відразу декільком запитам самостійно досить складно. Але для нас таке завдання під силу.